Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


milimilizak89

offlinemilimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W JANOWCACH
10598 odwiedzin | wpisów: 36, komentarzy: 144, obserwuje: 22

Pomocy !!!

autor: milimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam przyszedł najtrudniejszy moment. Już powoli musimy myśleć o wykończeniu, podłogi, sciany. Już mi łeb pęka... Mam tyle pomysłów wizji, ale boję się że wyjdzie kiczowato i bez ładu. Zamowilismy schody jesionowe. Na ta chwilę boję się o końcowy kolor. Skłaniam się ku wybielanie tych schodów. Okna kolor winchester od wewnątrz. Meble kuchenne ( nie mogę wstawić zdjecia) kolor jasnego drewna z betonowym blatem. II tu jeszcze mogę zmienić.  Ewentualnie białe z blatem drewnianym typowo. Pomocy jaką podłoga ja już nie mam pojęcia chyba za dużo kombinuje i co chwila szukam A teraz mi się wszystko poplatalo.  Ratunku !!! 


Komentarze (6)
autor:albatros.mg  dodano: 10 miesięcy temu
Mieliśmy to samo :) Dąb bielony w salonie i na schodach, płytki betono podobne w kuchni i jeden wielki dylemat co z frontami :) Ja chciałem fornir + biały mat, żona biały i szary mat :) do tego blat... eh w końcu stanęło na tym , że nie przełamiemy tego drewnem czy fornirem. Będzie biało-szaro. Zobaczymy jak to wyjdzie i ew. dodatkami, oświetleniem będziemy "ocieplać".
autor:milimilizak89  dodano: 10 miesięcy temu
Eh jeszcze jest kwestia czy robić praktycznie tak jak w naszym przypadku przy małych dzieciach wiadomo jak jest, czy nie zwazac na ewentualne "szkody" zbyt częste zabrudzenia co wiąże się z czestszym lataniem ze szmata itp. Nie myslalam ze to bedzie najtrudniejszy etap, myślałam sobie " same przyjemności " szybko bez bólu. Zastanawiam się jak dopasować czy drzwi do schodów, podłoga do drzwi , czy podłoga do okien OMG. Mam osobę w rodzinie która naprawdę ma gust i wiele pomysłów chyba poproszę o pomoc. Nie chce niczego żałować, na całym dole beda płytki więc jeszcze gorzej. Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych
autor:wamarylisach  dodano: 10 miesięcy temu
My mamy jesionowe schody, ale malowane całe na biało bo tak nam się uwidzialo z białą balustrada. Wygląda fajnie, ale trzeba co drugi dzień odkurzyc. Do tego panele bielone, w kuchni biale plytki i szafki biale z drewnianym blatem. Okna winchester. Ściany malowane na biało. Wszyscy mówili że będzie mdlo, sterylne i bez wyrazu. Teraz wszystkim się podoba. Wszystko że sobą współgra.
Odpowiedź do wamarylisach
autor:milimilizak89  dodano: 10 miesięcy temu
Taki wystrój jest mi najbardziej bliski. Czy mogłabym prosić o zdjęcia jak to wszystko wygląda? Byłabym bardzo wdzięczna może na meila? milizak89@o2.pl Jeżeli by to nie stanowiło problemu to mi Pani/ Pan uratuje stracony czas na wyszukiwaniu inspiracji. PLEASE
Odpowiedź do milimilizak89
autor:wamarylisach  dodano: 10 miesięcy temu
Wyslane☺
Odpowiedź do wamarylisach
autor:milimilizak89  dodano: 10 miesięcy temu
Dziękuję 🤗
Pow. użytkowa: 119.3 m²
Pow. użytkowa: 137.1 m²
Pow. użytkowa: 177.2 m²
Pow. użytkowa: 143.1 m²