Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


milimilizak89

offlinemilimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W JANOWCACH
10933 odwiedzin | wpisów: 36, komentarzy: 144, obserwuje: 22
 

Rocznica

autor: milimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

DZIEŃ DOBRY

Postanowiłam zrobić krótki wpis rocznicowy. Tak to już rok od wbicia przysłowiowej łopaty. Porównując inne historie z portalu, nasza przygoda będzie trwać krótko. Planujemy przeprowadzkę na połowę maja. Z jednej strony bardzo się cieszę że to tylko 14 miesięcy, z drugiej zaś wszystko by szło naturalnym tempem. Nie byłoby tyle stresu, bo przecież pogoda nie rozpieszcza i do tego ludzie zawodzą. Z jednej strony to był najciekawszy rok w moim życiu z drugiej zaś najbardziej męczący... Nie wiem co gorsze. Wiem że jeszcze dwa miesiące i będzie sama radocha. 

U nas praca wre, natoimiast jeszcze żeby ruszyło całkiem sprawnie wszystko, czekamy az szanowni hydraulicy podłaczą piec. Czekam z niecierpliwością aż bedę musiala jezdzic i pilnowac tego nowego nabytku. 

Pozdrawiam  
Płytki podłogowe /pytanie 😉

autor: milimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam serdecznie u nas się bardzo dużo dzieje, lecz że względów osobistych nie mam czasu regularnie tu zaglądać. Wiem że można na Was liczyć, a więc się poradzę. Otóż wybrałam płytki na cały dół Novabell My Space - cognac , niestety w okolicy we wszystkich sklepach pytałam nigdzie nie można zamówić (ciemnogrod) z różnych sklepów internetowych można i cena jest też zadowalająca jednak trochę się obawiam że zwrotami nie jest łatwo i chciałabym uniknąć problemów, więc czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z płytkami gdzie faktycznie towar jest  oryinalny i spełnia oczekiwania. Bardzo proszę o sprawdzone namiary z góry dziękuję  I pozdrawiam. 


Komentarze (4)
autor:lukaszasiaprzyslonecznej6  dodano: 11 miesięcy temu
Ja ostatnio kupowałem na płytki24.pl
Otrzymałem szybkie potwierdzenie dostępności produktu, a po opłaceniu płytki dotarły po 2dniach roboczych. Bardzo dobrze zapakowane na palecie i wszystkie w całości :) No i mają dobre ceny - paradyż modul 25zł taniej m2 niż wyceniał mi sklep z okolicy :)
autor:pa.00  dodano: 11 miesięcy temu
Ja podpowiem,że gdziekolwiek zamówisz przez internet,a coś nie będzie Tobie odpowiadało,to "bez podania przyczyny" możesz zwrócić zakupiony towar.
Dzwonisz do danej firmy,skąd kupowałaś i oni na swój koszt przysyłają kurier.Kiedyś też się obawiałam zakupów na odległość,ale znalazłam się w tzw. sytuacji bez wyjścia ;) Gres który sobie upatrzyłam,był na drugim końcu Polski,zaryzykowałam.Polecam takie rozwiązanie.
autor:naszpoliklet  dodano: 11 miesięcy temu
Dokładnie. Co by nie było, zamawiając na odległość masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny :) to gwarantuje ustawa :)
autor:milimilizak89  dodano: 11 miesięcy temu
Właśnie też nie mam wyjścia. Jakoś tak lubię najpierw "pomacac" zanim coś kupię. Dziękuję będę o tym pamiętać 😊

Płytki podłogowe /pytanie 😉

autor: milimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam serdecznie u nas się bardzo dużo dzieje, lecz że względów osobistych nie mam czasu regularnie tu zaglądać. Wiem że można na Was liczyć, a więc się poradzę. Otóż wybrałam płytki na cały dół Novabell My Space - cognac , niestety w okolicy we wszystkich sklepach pytałam nigdzie nie można zamówić (ciemnogrod) z różnych sklepów internetowych można i cena jest też zadowalająca jednak trochę się obawiam że zwrotami nie jest łatwo i chciałabym uniknąć problemów, więc czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z płytkami gdzie faktycznie towar jest  oryinalny