Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


milimilizak89

offlinemilimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W JANOWCACH
10735 odwiedzin | wpisów: 36, komentarzy: 144, obserwuje: 22

Okna i dach

autor: milimilizak89 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam po długiej przerwie. Moją nieobecność uzasadniam lenistwem, brakiem optymizmu a i również brakiem czasu. Na budowie się dzieje właśnie dziś skończyli panowie więźbę. W międzyczasie mieliśmy dwutygodniowa przerwę w pracach i to mnie troszkę wybiło z rytmu. A dziś podjęłam jedną z ważniejszych decyzji a mianowicie okna. 

Okna bluENERGY firmy Abakus, pakiet trzyszybowy o współczynniku Ug=0,5W/m2K 

Kolor. Kobieta zmienną jest a druga połówka się nie wtrąca (jak to on stwierdził ale też nie pomaga )Najpierw mial być antracyt , później orzech, a ostatnia wersja był kolor dąb bielony.  Ostatecznie padło na winchester. Ku mojemu zdziwieniu, ponieważ od początku byłam przeciwniczką takich cieplych odcieni. Jednak po prześledzeniu wzdłuż i wszerz internetu, moje serce się mocno zbliżyło do popularnego winchesteru. Mam nadzieję że będę zachwycona😉. Wizualizację elewacji mam, a nawet kilka. Natomiast podłogi i drzwi wewnętrzne w moich myślach to jedna wielka dziura ... Ni groma nie mam pomyslu, na szczęście jeszcze mam troszkę czasu. Pozdrawiam serdecznie. 

A bym zapomniala brama garażowa i drzwi zewnętrzne też zamówione jednak się nie pochwałę , na budowie zostawiłam katalog. Na pewno z firmy KMT. tyle pamiętam 😉   

Jeżeli ktoś z was ma winchesterki bardzo proszę o wpis. Napewno przejrze blogi i naczerpie swoją duszę inspiracjami 😀. Z góry dziękuję Komentarze (2)
autor:ojciec84  dodano: 2017-05-23 | 23:46:17
Ciesze się z waszego powrotu, ale gdzie zdjęcia? :) U nas też będą winchestery. Ale nie wiem jeszcze jakiej firmy. Mamy mętlik w głowie bo jedni na drugich gadają, produkty niby podobne a ceny różne. Ile was wynisły okna jeśli można wiedzieć?
Odpowiedź do ojciec84
autor:milimilizak89  dodano: 2017-05-24 | 20:42:26
Narazie jestem tylko przelotem na budowie chociaż mam blisko, w bliskiej przyszłości nadrobię wszystko 😉. Okna plus brama garażowa i drzwi wejściowe koszt 37000 -'
Z tym że mamy 4 okna zmienione na witryny stałe (koszt dużo mniejszy).
A brama garażowa Wiśniowski, nie jak podawałam wcześniej KMT. SAME OKNA 25000-' żeby się zmieścić w kosztorysie, zrezygnowaliśmy z rolet 😀.
A u pana też słabo z fotorelacja. Jak idzie praca ? Pozdrawiam
Pow. użytkowa: 94.3 m²
Pow. użytkowa: 92.7 m²
Pow. użytkowa: 353.7 m²
Pow. użytkowa: 99.5 m²